Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Půjčka online od Home Credit

Podáváte na poště doporučenou zásilku nebo si jdete vyzvednout balík? Tíží Vás výše platby za právě oraženou a proplacenou složenku? Nebo jste dostali balík na dobírku a příliš peněz Vám nezbylo? Tak si na poště rovnou půjčte.

Home Credit půjčka

Představa, že říkáte na poště o peníze může vypadat asi dost podivně. Přijdete k okénku, řeknete, že nechcete platit, ale naopak požadujete peníze a náhodou může někdo zmáčknout alarm. Taková situace by sice mohla nastat, ale pokud půjdete ke správnému okénku, kde je napsáno Home Credit, potom se nikdo divit nebude.

Půjčky online

Home Credit půjčka online skutečně nabízí sjednání půjčky od 10.000 Kč na některých poštách. Zaměstnanci jsou pro zdárný průběh vyškoleni, takže můžete svoje finanční potřeby bez obav realizovat. Maximální výše je až 40.000 Kč. Ke sjednání Vám stačí občanský průkaz. Nemusíte sdělovat účel půjčky ani shánět ručitele. Půjčku schvaluje Home Credit, který se Vám sám ozve.

Nejen obchody, banky, internet, ale dokonce i poštovní přepážka může posloužit jako místo sjednání půjčky. Home Credit tak vychází vstříc každému, kdo si náhle vzpomene, že potřebuje hotovost.

Leave a Response

TOPlist

NAVRCHOLU.cz